تبلیغات
تصاویر واقعی دجال-anti dajjal - شیطان پرستی مدرن
تصاویر واقعی دجال-anti dajjal
ظهور منجی ونشانه هایی دجال

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 7 مهر 1389
سال های پس از رنسانس را می توان به سال های افسار گسیختگی جهان غرب در تمامی ابعاد فردی  اجتماعی و جنبه های متعددروابط انسانی توصیف کرد.پس از برداشته شدن یوغ تعالیم متعصب کلیسای کاتولیک از گردن انسان غربی چند کنش مهم فکری و فلسفی شکل گرفت که از جمله آنها رویکردهای متفاوت به مساله انسان و رابطه او با خداست که زمینه های شکل گیری بسیاری از جریان های فلسفی را فراهم آورد.
 شیطان پرستی                                                                                                                      

قرن ها بعد یعنی در سال های آغازین قرن بیستم برخی عناصر فاسد الاخلاق با اتکا به گرایش ها و نظریات توراتی و پروتستانی به طور مخفیانه جریان شیطان پرستی را با ویژگی هایی همچون گناه گرایی

قتل"تجاوزات جنسی"نابود کردن اصول اخلاقی"بی توجهی به مسائل توحیدی و....پایه گذاری کردند.      

اگر چه فطرت خداجوی انسانی عاملی بازدارنده در تمایل یافتن تعداد زیادی از افراد به این جریان شده ولی استفاده از موسیقی های جذاب و متنوع"انجام اعمال خارق العاده و دور از ذهن تهی شدن انسان غربی و عصر جدید از معنویت و اتصال به منبع فیض"موجبات گرایش افراد اندکی را به این گروها فراهم آورد.نکته حائز اهمیت آن است که با وجود عدم استقبال عمومی از عضویت در گروهای شیطان پرستی"

آموزه ها و تعالیم گمراه کننده ای توسط ایشان و به وسیله ابزارهایی که از سوی قدرت های بزرگ سیاسی در اختیارشان قرار گرفته"منتشر شده و می شود و این گروه ها در سراسر جهان همواره به عنوان کانون های فساد و فحشا شناخته می شوند.

سال ۱۹۶۰ را می توان به طور جدی آغاز دور جدید حیات و فعالیت شیطان پرستان در آمریکا دانست"یعنی زمانی که یک جریان خاص شیطان پرستی مسیحی به طور رسمی در کشور آمریکا فعالیت خود را به عنوان یک فرقه و مکتب آغاز کرده است.                                                              

اینکه اشتراک کابالا(کابالا یا قبالا یا همان تصرف یهودی"آیینی است که به نوع خاصی از ریاضت های شیطانی یهودیت دلالت دارد.)با شیطان پرستی"دیدگاه جنسی این دو فرقه است به این معنا که در هر دو نحله فاسد"لذت جنسی در اولویت قرار دارد. بنیان گذاران کابالا همان افرادی هستند که نهضتی را با عنوان پرستش زنان تشکیل دادند که می توان بصراحت آن را یک جریان شوت محور خطاب کرد.            

طبق گزارش برخی از رسانه های مستقل در سال گذشته از سوی دولت آمریکا مبلغ ۸ میلیون دلار 

به فعالیت تبلیغاتی گرو های شیطان پرست اختصاص یافته است.                                                   

متالیکا(خواننده گان مخصوص این گروه)در حقیقت ضد ارزش هایی را ارائه می کند که شامل بازگشت به تاریکی (محور اصلی تفکرات شیطان پرستان)"بی رحمی و تجاوزات جنسی"فحاشی"هجوم و حمله به جامعه و فرهنگ عمومی آن است.خوانندگان این گروه روی صحنه و در کلیپ های خیابانی دست به خوردن و آشامیدن میوه های فاسد"ادرار"مدفوع"خون و مردار می زنند و از کثیف ترین گروه های موسیقی جهان به شمار می آیند.                                                                                                         

شیطان پرستان در ۴ کشور آنگلوساکسون"یونان و رژیم صهیونیستی"تشکیلات سازمانی"اماکن مقدس و.....دارندکه ارتباطات مختلف از مجراهای گوناگون را برای ایشان فراهم می آورد.حجم این روابط به خودی خود می تواند منشأ تهدیدات امنیتی متعددی برای کشورهای اسلامی بویژه نظام اسلامی ما باشد.    

آیا این همان زنده به گور کردن دختران معاصر  نیست؟آیا این همان غرق شدن در عقلانیت ابزاری نیست که غرب با اینکار برای خود غذای روح پیدا می کند؟ آیا این همان(Globalization)تمدن آمریکایی نیست؟  

آیا فکر نمی کنند که این همان اومانسیت مارکس هست؟                                                             

     تا کجا غرق شده اند.آیا نباید به انسانیت درون اندیشید؟                                                          

  (الم اعهد الیکم یا بنی آدم ان لا تعبدوا الشیطان.انه لکم عدوا مبین)..
شیطان پرستی -شیطان شناسی فراماسونری نظم نوین جهانیطبقه بندی: شاخه های شیطان پرستی،  نقد شیطان پرستی، 
برچسب ها: شیطان پرستی مدرن، شیطان شناسی، جنگ نرم شیطان،
ارسال توسط iman radi
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
Email Icon by Parstools.com